پرش به محتوای اصلی

اخبار

76 مدرسه دیگر خراسان جنوبی به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند

76 مدرسه دیگر خراسان جنوبی به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: در ادامه طرح هوشمندسازی مدارس، از ابتدای سال جاری 76 مدرسه استان به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی، مصطفی بهی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: در سال جاری 75 مدرسه استان به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.

بهی با اشاره به طرح هوشمندسازی سازی مدارس کشور عنوان کرد: در ادامه طرح هوشمند سازی مدارس، از ابتدای امسال 76 مدرسه شهری و روستایی خراسان جنوبی به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.

وی افزود: در قالب اجرای این طرح در روستاهایی که به تازگی به شبکه ملی اطلاعات متصل شده اند، مدارس آنها با تامین تجهیزات، پهنای باند و ترافیک لازم به صورت رایگان به این شبکه متصل شدند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با اشاره به تامین اعتبار طرح، از محل منابع طرح خدمات عمومی اجباری فاوا وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح توسعه عدالت آموزشی است و برای اتصال این مدارس اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال هزینه شده است.

بهی اظهار داشت: از محل منابع مذکور از سال 1398 تا کنون 1500 مدرسه شهری و روستایی استان به شبکه ملی اطلاعات متصل شده اند.

۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۴:۵۲
تعداد بازدید : ۱۳۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید