پرش به محتوای اصلی

اخبار

اعطای ۴ فقره پروانه فعالیت حوزه افتا به شرکت های خراسان جنوبی

اعطای ۴ فقره پروانه فعالیت حوزه افتا به شرکت های خراسان جنوبی
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان جنوبی گفت: ۴ فقره پروانه فعالیت در حوزه های خدمات عملیاتی و آموزشی افتا، برای ۴ شرکت در خراسان جنوبی صادر شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان جنوبی، مصطفی بهی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، از صدور پروانه های جدید فعالیت ۴ شرکت از شرکت های خراسان جنوبی، در حوزه های خدمات عملیاتی و آموزشی افتا خبر داد.

بهی با اعلام این موضوع گفت: این پروانه ها برای شرکت های "خدمات انفورماتیک ذره بین" و "توسعه امن چابک" در حوزه ی خدمات آموزشی افتا و شرکت های "راهیان پردازش نوین شرق"  و "مهندسین مشاور ارتباط گستران شرق بیرجند" در حوزه ی خدمات عملیاتی افتا صادر شده است.

وی افزود: شرکت های مذکور پس از طی فرآیند بررسی تخصصی صورت گرفته از سوی نمایندگان سازمان فناوری اطلاعات ایران و مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری موفق به اخذ این پروانه شده اند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان تصریح کرد: با صدور این پروانه ها، شرکت های مذکور می توانند در حوزه خدمات آموزشی افتا با گرایش "آموزش امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات" و در حوزه خدمات عملیاتی افتا با گرایش "پیاده سازی امنیت فیزیکی و محیط پیرامونی" برای دستگاه های دولتی و خصوصی ارائه خدمت کنند. 

گفتنی است، تاکنون در استان خراسان جنوبی تعداد ۹ پروانه برای ۶ شرکت صادر شده است و دیگر شرکت‌های متقاضی در سطح استان می توانند با مراجعه به سایت https://sec.ito.gov.ir ، ضمن مطالعه دقیق آیین نامه و شرایط لازم، برای دریافت پروانه اقدام کنند.
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۴:۰۹
تعداد بازدید : ۵۱

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید