پرش به محتوای اصلی

 

جزییات خبر

در سفر به شهرستان باروق آذربایجان غربی انجام شد؛

بازدید نماینده رئیس‌جمهور از پروژه جاده سرچم

بازدید نماینده رئیس‌جمهور از پروژه جاده سرچم
(جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۸:۳۰

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به نمایندگی از رییس جمهور از پروژه جاده سرچم شهرستان باروق استان آذربایجان غربی بازدید کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه سفر خود به استان آذربایجان غربی به شهرستان تازه تاسیس باروق رفت و در ابتدای ورود خود به این شهرستان در مزار شهدای این شهر حاضر شد و به مقام آنان ادای احترام کرد.
وی در ادامه سفر خود به این شهرستان به محل اجرای پروژه جاده سرچم رفت و مدیران این پروژه گزارشی از روند کار و اقدامات انجام شده ارائه کردند.

بر اساس این گزارش میانگین دسترسی روستاهای این شهرستان به اینترنت 36 درصد است که زارع پور وزیر ارتباطات قول داد تا پایان سال به 90 درصد برسد.
زارع پور در ادامه برنامه های خود در این شهرستان به نمایندگی از رییس جمهور به دیدار خانواده شهید رمضانپور رفت و در این دیدار با اشاره به اینکه همه ما مدیون شهدا و مجاهدت‌های آنان هستیم، گفت: کشور ما تاکنون با ایثارگری‌های شهدا و جانبازان ایستادگی کرده است و همین طور نیز مسیر پیشرفت را طی می کند.
زارع پور تاکید کرد: همین طور که در دفاع مقدس و بعد از آن با روحیه جهاد و ایثار کارها به پیش رفته است هم اکنون نیز نیازمند این روحیه هستیم.
وزیر ارتباطات فعالیت شبانه روزی و جهادی در کل دولت را همان ادامه مسیر شهدا عنوان کرد.
زارع پور در پایان این دیدار لوح تقدیری را به نشان قدردانی به پدر شهید رمضانپور تقدیم کرد.

وزیر ارتباطات در ارومیه

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید